Инженер Пътно Строителство

Реф. номер: 004

В категория: Позиции

Изисквания:
• Магистър специалност „Транспортно строителство“, специализация „Пътно строителство“, професионална квалификация „Строителен инженер“
• Опит от поне 2 години в проектиране на обекти в областта на транспортното строителство
• Отлични умения за работа на английски език
• Умения за работа на руски език е предимство

Основни задължения:
• Работа по изготвяне на предпроектни проучвания, идейни, технически и работни проекти
• Изготвяне на транспортно комуникационни планове, временни и постоянни организации на движението т.н.
• Работата по различни инфраструктурни проекти финансирани от различни донори
• Административна Работа по проекти финансирани от различни донори – ЕС, Световна Банка
• Комуникация и срещи с клиенти

Очакваме от Вас:
• Позитивно мислене и желание за работа в млад екип
• Ефективна работа и поемане на отговорност
• Лоялност към фирмата

Предлагаме:
• Възнаграждение по трудов договор съобразно квалификацията и уменията
• Работа в динамична среда и по международни проекти
• Работа в млад и ефективен екип

Необходими документи за кандидатстване:
• Сканирана Диплома за висше образование и документи за допълнителни квалификации
• CV

Кандидатствайте за позицията